Sat 26 May OLDSCHOOL GANGSTERS Outdoor 2018
 BRIELSE MEER, VIERPOLDERS
 Sun 03 Jun INTENTS FESTIVAL
 D'n Donk, Oisterwijk
 Sat 16 Jun GLORIFICATION Outdoor
 Goes, Goes
 Sat 07 Jul 90's Forever Outdoor
 Maastricht Aachen Airport, Maastricht-Airport
 Sat 21 Jul FREAKS
 PKHS, Tilburg
 Sun 22 Jul TOMORROWLAND
 Tomorrowland, Boom
 Fri 27 Jul TOMORROWLAND
 Tomorrowland, Boom
 Sat 28 Jul MEGARAVE
 Mixx Events, Kerkrade
 Sat 28 Jul KARMA OUTDOOR
 Natuurbad de IJzeren Man, Eindhoven
 Sat 25 Aug WOOFERLAND FESTIVAL
 Golf Houtrak, Halfweg
 Sat 08 Sep SUNGLOW FESTIVAL
 Recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
 Sat 15 Sep OLDSCHOOL GANGSTERS
 Number One, Corte Franca
 Fri 12 Oct DE AMMERSE PIRATEN
 Party en Sportcentrum de Ooievaar, Groot Ammers