Sat 14 Dec B-day bash Manon
 De Kazemat Feestlocatie & Bar, Maastricht
 Sun 15 Dec Cafe 't Hoekje
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Wed 25 Dec Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 27 Dec Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 04 Jan Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 10 Jan Cafe 't Hoekje
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Sat 11 Jan Proclamatie CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Sun 12 Jan The Great Gatsby zitting
 Stichting Gemeenschapshuis Genhout, Beek Lb
 Fri 17 Jan Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 18 Jan Defile Danny (tvv angelo)
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 24 Jan Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 25 Jan Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 31 Jan Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 01 Feb Nach van Kunder CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Fri 07 Feb RkVV Voerendaal
 Voerendaal, Voerendaal
 Sat 08 Feb Fessa
 Feesfebrik, Maastricht
 Thu 13 Feb Seniorenzitting CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Fri 14 Feb Cafe 't Hoekje
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Sat 15 Feb Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 21 Feb Sleuteloverdracht CV de Kaatboere
 Voerendaal, Voerendaal
 Sat 22 Feb Oad Prinse bal CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Sun 23 Feb Optocht CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Mon 24 Feb Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Tue 25 Feb D'r Letste Maol
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Sat 14 Mar Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 21 Mar Fessa
 Feesfebrik, Maastricht
 Fri 27 Mar Cafe 't Hoekje
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Sat 28 Mar Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 04 Apr Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 18 Apr Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Sun 19 Apr Cafe 't Hoekje
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Fri 24 Apr Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 25 Apr Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 01 May Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 02 May Bubbels
 Feestcafé Bubbels, Doetinchem
 Sat 23 May Bubbels
 Feestcafé Bubbels, Doetinchem
 Sat 30 May Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 05 Jun Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 06 Jun Defile
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 13 Jun TBA
 Café 't Brandshuuske, Voerendaal
 Fri 19 Jun Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 25 Jul Fessa
 Feesfebrik, Maastricht
 Sat 29 Aug Fessa
 Feesfebrik, Maastricht
 Sat 31 Oct Fessa
 Feesfebrik, Maastricht