Fri 21 Jun Caveman Run 2019
 Polfermolen, Valkenburg
 Sat 22 Jun Bartenders DJ Danny2D
 Bartenders, Eindhoven
 Fri 28 Jun Beachparty Sub
 Sibbe, Sibbe
 Fri 28 Jun Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 29 Jun Défilé DJ Danny2D
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 05 Jul 't Hoekje DJ Danny2D
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Sat 06 Jul Zomerstop Festival
 Voerendaal, Voerendaal
 Sat 06 Jul Zomerstop Festival
 Voerendaal, Voerendaal
 Fri 12 Jul Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 13 Jul Egel pop TBA
 Café D'n Egelantier, Someren
 Sat 13 Jul Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 20 Jul Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 16 Aug Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 17 Aug Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 23 Aug 't Hoekje DJ Danny2D
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Sat 31 Aug Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 07 Sep Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 14 Sep Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 21 Sep Feestcafe Bubbels
 Feestcafé Bubbels, Doetinchem
 Sat 28 Sep Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 04 Oct Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 12 Oct Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 18 Oct Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 26 Oct Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 02 Nov Feestcafe Bubbels
 Feestcafé Bubbels, Doetinchem
 Sat 09 Nov Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Mon 11 Nov Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 16 Nov Opening CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Fri 22 Nov Bartenders
 Bartenders, Eindhoven
 Sat 23 Nov Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 07 Dec Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sun 15 Dec Cafe 't Hoekje
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Fri 20 Dec Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sun 22 Dec Cafe 't Hoekje
 Café 't Hoekje, Valkenburg
 Wed 25 Dec Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Fri 27 Dec Defile Maastricht
 Café Défilé, Maastricht
 Sat 11 Jan Proclamatie CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Sat 01 Feb Nach van Kunder CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Thu 13 Feb Seniorenzitting CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Fri 21 Feb Sleuteloverdracht CV de Kaatboere
 Voerendaal, Voerendaal
 Sat 22 Feb Oad Prinse bal CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Sun 23 Feb Optocht CV de Kaatboere
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal
 Tue 25 Feb D'r Letste Maol
 Stichting Trefcentrum Kunderhoes, Voerendaal