Sat 24 Aug Maanrock (Mechelen - Belgium)
 Maanrock, Mechelen
 Sat 24 Aug Cooldown Festival
 Openluchtzwembad Maupertuus, Wellen
 Sat 24 Aug Versuz (Hasselt - Belgium)
 Versuz, Hasselt
 Sat 31 Aug Hope Bocadero (Antwerp - Belgium)
 Bocadero, Antwerpen
 Sat 31 Aug Versuz (Hasselt - Belgium)
 Versuz, Hasselt
 Fri 06 Sep Calibrii ('s Gravenwezel - Belgium)
 Calibrii, S gravenwezel
 Sat 07 Sep The Garden Of Retro (Kortrijk - Belgium)
 Nuba-R, Kortrijk
 Sat 07 Sep Versuz (Hasselt - Belgium)
 Versuz, Hasselt
 Sat 14 Sep Event Zuid (Antwerpen - Belgium)
 Museum of Modern Art, Antwerp, Antwerpen
 Sat 14 Sep I Love The Music (Roeselaere - Belgium)
Dorpsplein Oekene Kerkweg Oekene Belgie
 Sat 14 Sep Versuz (Hasselt - Belgium)
 Versuz, Hasselt
 Fri 27 Sep BMW event (Cerfontaine - Belgium)
 Barrage De L’eau D’heure, Barrage De L’eau D’heure
 Sat 28 Sep No Man's World festival (Mont-Saint-Guibert - Belgium)
 No Man's World Festival, Mont-Saint-Guibert
 Sat 28 Sep De Schuur (Oelegem - Belgium)
 De Schuur, Ranst
 Sat 28 Sep Versuz (Hasselt - Belgium)
 Versuz, Hasselt
 Sat 12 Oct Superbike (Mettet - Belgium)
Mettet
 Sun 13 Oct Superbike (Mettet - Belgium)
Mettet
 Sat 23 Nov 6 uren van Kortrijk (Kortijk - Belgium)
 Grote Markt Kortrijk, Kortijk
 Fri 13 Dec PWC (Brussel - Belgium)
 Palais 12, Bruxelles
 Thu 19 Dec Flight Booker event (Brussel - Belgium)
 Brussels, Brussels