Thu 21 Feb Meesters met een droom
 Amsterdam, Amsterdam
 Tue 26 Feb Raad van Cultuur
 Wed 27 Feb Schrijverskamp Utrecht
 Amsterdam, Amsterdam
 Mon 04 Mar CS2
 Wed 06 Mar Conferentie Kinderbescherming
 Amsterdam, Amsterdam
 Mon 11 Mar Opening Corendon Hotel
 Amsterdam, Amsterdam
 Tue 12 Mar Nachtzoen
 Hilversum, Hilversum
 Wed 13 Mar Dichter bij
 Amsterdam, Amsterdam
 Tue 19 Mar Voice of Torerance
 Amsterdam, Amsterdam
 Tue 19 Mar Martin Luther King Lezing
 The Hague, The Hague
 Wed 20 Mar Conferentie (V)MBO Mediawijs
 Amsterdam, Amsterdam
 Fri 22 Mar Boekenbal 2019
 Sun 24 Mar ITP Festival
 Amsterdam, Amsterdam
 Fri 29 Mar Dok Delft
 Amsterdam, Amsterdam
 Sat 06 Apr The Poetry Class Eindpresentatie
 Amsterdam, Amsterdam
 Sat 06 Apr Debutantenbal 2019
 Amsterdam, Amsterdam
 Tue 09 Apr Poezie Revue
 Amsterdam, Amsterdam
 Wed 10 Apr Voice of Tolerance
 Amsterdam, Amsterdam
 Fri 12 Apr Stichting lezen
 Amsterdam, Amsterdam
 Mon 15 Apr Koningsdag Concert
 Amersfoort, Amersfoort
 Fri 26 Apr Vincent op Vrijdag
 Amsterdam, Amsterdam
 Mon 20 May Wintertuin Curacao
 Curaçao
 Thu 30 May The Poetry Night Amsterdam
 Amsterdam, Amsterdam