Sat 28 Sep Thunderchurch · Return of the legends DJ Rob
 voormalige Andreaskerk, Oost-, West- en Middelbeers
 Sat 05 Oct HELLBOUND Marc Acardipane
 The BOX Amsterdam, Amsterdam
 Sat 12 Oct Rotterdam Loves House Classics DJ Rob & MC Joe
 HAL4.1, Rotterdam
 Sat 26 Oct THUNDERDOME Marc Acardipane
 Jaarbeurs, Utrecht
 Fri 01 Nov BACK 2 THE GOOD OLD DAYS DJ Rob & MC Joe
 Café 't Kraaienest, Hardinxveld-giessend.
 Sat 02 Nov WOOFERLAND and THE BEGINNING DJ Rob
 Thuishaven, Amsterdam
 Sat 02 Nov Crazyland DJ Rob
 Hemkade, Zaandam
 Sat 02 Nov Club X On Tour DJ Rob & MC Joe
 De Ster Party & Events B.V., Nieuwkuijk
 Sat 23 Nov LEKKER RAVEN OUWE DJ Rob & MC Joe
 So What !, Gouda
 Sat 30 Nov GOLDFINGER CLASSICS DJ Rob & MC Joe
 De Kentering, Rosmalen
 Sat 07 Dec OLDSCHOOL GANGSTERS on Tour DJ Rob & MC Joe
 Markant Uden, Uden
 Sat 14 Dec GHOSTTOWN DJ Rob & MC Joe
 Central Studios B.V., Utrecht
 Sat 14 Dec GHOSTTOWN Marc Acardipane
 Central Studios B.V., Utrecht