Fri 21 Feb Songs That Linger
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 21 Feb Electric Hollers
 Noardewyn Live (TV&Radio), Leeuwarden
 Sun 23 Feb Tim Tells
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 23 Feb Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 28 Feb Electric Hollers - Releaseshow
 Neushoorn, Leeuwarden
 Fri 28 Feb Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 28 Feb Jari Split
 Biercafé 3B, Sneek
 Sat 29 Feb Electric Hollers
 Bluestour Groningen, Groningen
 Sat 29 Feb JWP
 Het Veerhuys, Bolsward
 Fri 06 Mar Dick Postma
 Biercafé 3B, Sneek
 Sat 07 Mar Electric Hollers
 't Ukien, Kampen
 Fri 13 Mar Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 14 Mar The Beatles Sessions
 Vos Avis Sur La Beatles Night, Frankrijk
 Fri 20 Mar Electric Hollers
 Boothill Saloon, Amersfoort
 Fri 27 Mar The Beatles Sessions (Theatertour)
 Theater De Bres, Leeuwarden
 Fri 27 Mar Electric Hollers
 Hotel- restaurant Het Wapen van Drenthe, Roden
 Fri 27 Mar Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 28 Mar CéCé
 Het Veerhuys, Bolsward
 Sun 29 Mar Marije de Vries
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 29 Mar Duo Acoustique
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 03 Apr Electric Hollers
 Cultuurpodium VANSLAG, Borger
 Sat 04 Apr Electric Hollers
 De Taverne, Bergen
 Sat 04 Apr The Beatles Sessions
 Wijkbelang Westeinde, Leeuwarden
 Fri 10 Apr Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 11 Apr The Beatles Sessions (Theatertour)
 Question Plaza, Den Burg
 Sun 12 Apr The Beatles Sessions (Theatertour)
 Andledon, Den Andel
 Thu 16 Apr Jeremy Johnson & Marije de Vries
 Taverne, Bergen
 Fri 17 Apr Electric Hollers
 Support Robin Trower - Bosuil, Weert
 Sun 19 Apr Electric Hollers
 Filmtheater Gigant, Apeldoorn
 Fri 24 Apr Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 26 Apr The Beatles Sessions
 Koningsnacht Fleringen, Fleringen
 Sun 26 Apr Jeremy Johnson
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 26 Apr Electric Hollers
 Bluesplein Koningsnacht, Groningen
 Sun 26 Apr Saakje Zijlstra
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Mon 27 Apr Tributefestival Koningsdag Bolsward
 Marktplein, Bolsward
 Fri 08 May Leonard Ford
 Café 't Keerpunt, Spijkerboor
 Fri 08 May The Beatles Sessions (Theatershow)
 Theater de Binding, Zuid Scharnewoude
 Sat 09 May The Beatles Sessions (Theatertour)
 Lewinski, Sneek
 Sun 10 May The Beatles Sessions (Theatertour)
 Het Rode Hert, Roderwolde
 Fri 22 May Robin IJzerman
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 23 May Electric Hollers
 Graspop Festival, Baflo
 Sat 23 May Robin IJzerman
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 24 May Electric Hollers
 Eindeloos, Emmeloord
 Sun 24 May Robin IJzerman
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 30 May Electric Hollers
 Barre Bluesroute, Monster
 Sun 31 May Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 19 Jun Timo de Jong
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 20 Jun Timo de Jong
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 21 Jun Timo de Jong
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 28 Jun Tim Tells
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 31 Jul Njiske
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 01 Aug Njiske
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 02 Aug Njiske
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 22 Aug Electric Hollers
 Culemborg Blues, Culemborg
 Sun 30 Aug Hester Tadema
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 05 Sep Electric Hollers
 Under The Milkyway, Huissen
 Sun 27 Sep Marije de Vries
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 09 Oct Leonard Ford
 Hotel De Lindeboom, Den Burg
 Sat 10 Oct Leonard Ford
 Hotel De Lindeboom, Den Burg
 Sat 24 Oct Boogie Night (ft. DJ Larry Cook & Dickie Power)
 Badhûs, De Westereen
 Sun 25 Oct Hester Tadema
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 06 Nov Njiske
 Besloten feest, Hitzum
 Sun 15 Nov The Beatles Sessions (Theatertour)
 Theater de Beun, Heiloo
 Sun 29 Nov Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 27 Dec Hester Tadema
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 
Past Tour Dates
 Fri 14 Feb Jelle Mulder
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 14 Feb Njiske
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 14 Feb Electric Hollers
 Blues Delft - Steck, Delft
 Fri 07 Feb Tobias Bader
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 02 Feb Berend Riemersma
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Sun 02 Feb Leonard Ford
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Sun 02 Feb Timo de Jong
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Sun 02 Feb The Beatles Sessions
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Fri 31 Jan Electric Hollers
 RTV1, Stadskanaal
 Fri 31 Jan Ray Gibson
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 26 Jan Tim Kamphuis
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 26 Jan Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 25 Jan Boogie Night
 Het Veerhuys, Bolsward
 Sat 25 Jan Electric Hollers
 Momfest, Veghel
 Sat 25 Jan The Beatles Sessions (Theatertour)
 Het Patershuis Bolsward, Bolsward
 Fri 24 Jan Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 19 Jan The Beatles Sessions (Theatertour)
 Het Patershuis Bolsward, Bolsward
 Fri 17 Jan Berend Riemersma
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 10 Jan Tom Wiegersma
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 10 Jan Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Mon 06 Jan Sietze Bouma
 Besloten Feest, Leeuwarden
 Wed 01 Jan Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 29 Dec Njiske (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 28 Dec Jackal Jack
 Het Veerhuys, Bolsward
 Fri 27 Dec Live in 3B: Tim Kamphuis
 Biercafé 3B, Sneek
 Thu 26 Dec Tweede kerstdag met Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Tue 24 Dec Kerstavond met Alie & Tommy
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 22 Dec Aafke & Sietze (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 22 Dec Blauwpoort Darts - Singletoernooi
 cafe/bar Blauwpoort, Bolsward
 Fri 20 Dec Live in 3B: Timo de Jong
 Biercafé 3B, Sneek
 Tue 17 Dec Timo de Jong
 Besloten feest, Leeuwarden
 Tue 17 Dec Hester Tadema
 Besloten Feest, Sneek
 Sun 15 Dec Timo de Jong
 Besloten Feest, Leeuwarden
 Sat 14 Dec Electric Hollers
 Café Max, Stavoren
 Fri 13 Dec Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 13 Dec Live in 3B: Bloom (Haye Haitsma)
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 13 Dec Aafke & Sietze
 Marktplein, Bolsward
 Tue 10 Dec Jeremy Johnson
 O'Ceallaighs, Groningen
 Mon 09 Dec Jeremy Johnson + Marije de Vries
 Loodscafé , Vlieland
 Sun 08 Dec Sietze Bouma
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 08 Dec Flinke Winter Favorieten
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Sat 07 Dec Flinke Winter Favorieten
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Fri 06 Dec Live in 3B: Jeremy Johnson
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 01 Dec Jeremy Johnson
 Livingroom, Rotterdam
 Sat 30 Nov Doe Maar Na (Programmering)
 Badhûs, De Westereen
 Sat 30 Nov Tim Birkenholz - Brews & Blues
 Poppodium Iduna, Drachten
 Sat 30 Nov Jeremy Johnson + Marije de Vries
 Het Veerhuys, Bolsward
 Fri 29 Nov Jeremy Johnson
 Noardewyn Live, Leeuwarden
 Fri 29 Nov Live in 3B: Leonard Ford
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 29 Nov Tim Kamphuis (support Matt Bianco)
 Neushoorn, Leeuwarden
 Thu 28 Nov Jeremy Johnson (+ Marije de Vries)
 Theater De Bres, Leeuwarden
 Sun 24 Nov Gedda (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 24 Nov Alie & Tommy (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 22 Nov Alie & Tommy (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 22 Nov Live in 3B: Boaz
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 22 Nov Electric Hollers
 lola 050, Groningen
 Sat 16 Nov Electric Hollers
 Woodgrain's BluesRockNight, Hoogezand
 Fri 15 Nov Electric Hollers
 Bluesfestival, De Harmonie, Leeuwarden
 Fri 15 Nov Live in 3B: Marije de Vries
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 10 Nov Timo de Jong (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 10 Nov Electric Hollers
 Zalen Schaaf, Leeuwarden