Fri 24 Sep GECANCELD - Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Thu 30 Sep Tim Birkenholz
 Radio Hoogland, Baflo
 Sat 02 Oct GECANCELD - Electric Hollers
 Blues & More , Baflo
 Sun 03 Oct Electric Hollers
 Poortershoes Live, Groningen
 Fri 08 Oct GECANCELD - Electric Hollers
 Texel Blues, Texel
 Sat 09 Oct Electric Hollers
 Café 't Keerpunt, Spijkerboor
 Sun 10 Oct Berend Riemersma
 Andledon, Den Andel
 Sun 10 Oct GECANCELD - The Beatles Sessions
 Andledon, Den Andel
 Sat 23 Oct Electric Hollers
 Vogelverschrikkerfestival, Valkenswaard
 Fri 29 Oct King of the World
 Engelstede, Engelbert
 Fri 29 Oct The Beatles Sessions
 Tromptheater, Leeuwarden
 Fri 29 Oct Electric Hollers
 Bluesroute Helmond , Helmond
 Sun 07 Nov Electric Hollers
 Filmtheater Gigant, Apeldoorn
 Fri 12 Nov Njiske
 Privéfeest, Drachten
 Mon 15 Nov Jeremy Johnson
 Lewinski, Sneek
 Fri 19 Nov Jeremy Johnson
 Engelstede, Engelbert
 Sun 21 Nov Jeremy Johnson
 Andledon, Den Andel
 Sat 27 Nov Electric Hollers
 Blues in Wijk, Wijk bij Duurstede
 Tue 07 Dec Electric Hollers - Bluesworld Radio
 Hedon Zwolle, Zwolle
 Sat 18 Dec Ruud Weber & Lars Müller
 Rensentheater, Emmen
 Sun 19 Dec The Beatles Sessions
 St. Podium Gorter, Balk
 Fri 24 Dec Electric Hollers
 Hotel- restaurant Het Wapen van Drenthe, Roden
 Fri 21 Jan Electric Hollers - Support Danny Bryant
 Corneel, Lelystad
 Sat 19 Feb Electric Hollers
 Blues & More Festival, Baflo
 Fri 04 Mar Electric Hollers
 Cultuurpodium VANSLAG, Borger
 Sat 12 Mar The Beatles Sessions
 Beatlesnight, Wasquehal
 Sat 16 Apr Electric Hollers - Support Danny Bryant
 Manifesto, Hoorn
 Wed 27 Apr Tribute-festival, Koningsdag Bolsward
 Marktplein, Bolsward
 Sat 20 Aug King of the World
 Blues BBQ - Rensentheater, Emmen
 Sat 27 Aug Electric Hollers
 Culemborg Blues, Culemborg
 
Past Tour Dates
 Sun 19 Sep The Beatles Sessions (& Stones Sessions)
 Evenemententerrein, Fleringen
 Sat 18 Sep Electric Hollers
 Rock Your Boots, Dedemsvaart
 Fri 17 Sep GECANCELD - The Beatles Sessions
 Engelstede, Engelbert
 Thu 16 Sep Electric Hollers
 Fries Straatfestival, Leeuwarden
 Sun 12 Sep Tim Birkenholz - Support The Wild Romance
 Prinsentuin, Leeuwarden
 Sat 11 Sep GECANCELD - Electric Hollers
 PagePop, Stadskanaal
 Sat 11 Sep The Beatles Sessions
 Rensentheater, Emmen
 Fri 10 Sep GECANCELD - Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 10 Sep The Beatles Sessions - UITVERKOCHT
 Theater De Bres, Leeuwarden
 Sun 05 Sep Tim Birkenholz - Pedaal Muzikaal
 Poppodium Iduna, Drachten
 Sun 05 Sep Mother Mercury
 Heerlijk Harlingen, Harlingen
 Sun 05 Sep Sietze & Tim
 Heerlijk Harlingen, Harlingen
 Sun 05 Sep Electric Hollers
 Heerlijk Harlingen, Harlingen
 Sat 04 Sep GECANCELD - 75+1 jaar vrijheid Bolsward
 Broerekerk, Bolsward
 Fri 03 Sep GECANCELD - Jelle Mulder
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 03 Sep GECANCELD - Jackal Jack
 't Hofje, Bolsward
 Fri 03 Sep GECANCELD - Leonard Ford
 KeerpuntBlues, Spijkerboor
 Sat 28 Aug Electric Hollers
 Taverne Open Air, Bergen
 Fri 27 Aug GECANCELD - Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 22 Aug GECANCELD - Tim Birkenholz - Support Wild Romance
 Prinsentuin, Leeuwarden
 Sat 21 Aug GECANCELD - Street Fighting Men (Kleintje StadsBBQ)
 Rensentheater, Emmen
 Sat 21 Aug Electric Hollers
 EM2 VENUE, Groningen
 Sun 15 Aug The Beatles Sessions
 Lewinski, Sneek
 Sat 14 Aug The Beatles Sessions
 Lewinski, Sneek
 Fri 13 Aug GECANCELD - Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 13 Aug Electric Hollers
 Groeten Uit Grollo - Boerhaarshoeve, Grollo
 Fri 06 Aug GECANCELD - Jelle Mulder
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 30 Jul GECANCELD - Sietze Bouma
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 23 Jul GECANCELD - Tim Birkenholz
 Engelstede, Engelbert
 Fri 23 Jul GECANCELD - Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 17 Jul Electric Hollers
 Stadsterras FLUOR, Amersfoort
 Fri 16 Jul The Cops
 Tromptheater, Leeuwarden
 Sat 10 Jul Electric Hollers (extra show) - Extra Tickets
 Poppodium Iduna, Drachten
 Sat 10 Jul Electric Hollers - Extra tickets
 Poppodium Iduna, Drachten
 Fri 09 Jul Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Wed 30 Jun The Beatles Sessions - Huiskamerconcert
 Prive, Privé
 Sun 20 Jun Electric Hollers
 Hedon Zwolle, Zwolle