Fri 18 Oct Live in 3B: Marije de Vries
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 20 Oct Blauwpoort Darts - Koppeltoernooi
 cafe/bar Blauwpoort, Bolsward
 Fri 25 Oct Electric Hollers (support King of the World)
 Bibelot, Dordrecht
 Fri 25 Oct Live in 3B: Berend Riemersma
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 25 Oct Marije de Vries (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 26 Oct Red Hot Chilinators (Programmering)
 Badhûs, De Westereen
 Sun 27 Oct Jord (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 27 Oct Sunny Road Show (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 01 Nov Live in 3B: Amley Rix
 Biercafé 3B, Sneek
 Sat 02 Nov Electric Hollers (met Veldman Brothers)
 't Ukien, Kampen
 Fri 08 Nov Live in 3B: Judy Fires
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 08 Nov Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 10 Nov Electric Hollers
 Zalen Schaaf, Leeuwarden
 Sun 10 Nov Timo de Jong (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 15 Nov Live in 3B: Marije de Vries
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 15 Nov Electric Hollers
 Bluesfestival, De Harmonie, Leeuwarden
 Fri 22 Nov Electric Hollers
 lola 050, Groningen
 Fri 22 Nov Live in 3B: Boaz
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 22 Nov Alie & Tommy (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 24 Nov Alie & Tommy (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 24 Nov Gedda (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 29 Nov Live in 3B: Leonard Ford
 Biercafé 3B, Sneek
 Sat 30 Nov Doe Maar Na (Programmering)
 Badhûs, De Westereen
 Fri 06 Dec Live in 3B: Jeremy Johnson
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 08 Dec Sietze Bouma
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 13 Dec Live in 3B: Haye Haitsma
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 13 Dec Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 14 Dec Electric Hollers
 Café Max, Stavoren
 Sat 14 Dec Boogie Night (ft. DJ Larry Cook & Dickie Power)
 Badhûs, De Westereen
 Fri 20 Dec Live in 3B: Timo de Jong
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 22 Dec Blauwpoort Darts - Singletoernooi
 cafe/bar Blauwpoort, Bolsward
 Sun 22 Dec Aafke & Sietze (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Tue 24 Dec Kerstavond met Alie & Tommy
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Thu 26 Dec Tweede kerstdag met Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 27 Dec Live in 3B: Tim Kamphuis
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 29 Dec Njiske (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 25 Jan Electric Hollers
 Momfest, Veghel
 Fri 21 Feb Electric Hollers
Noardewyn Live (TV&Radio)
 Fri 28 Feb Electric Hollers - Releaseshow Album II
 Neushoorn, Leeuwarden
 Sat 14 Mar The Beatles Sessions
 Vos Avis Sur La Beatles Night, Frankrijk
 Sat 04 Apr The Beatles Sessions
 Wijkbelang Westeinde, Leeuwarden
 Sun 26 Apr The Beatles Sessions
 Koningsnacht Fleringen, Fleringen
 Sun 24 May Electric Hollers
 Eindeloos, Emmeloord
 Sat 30 May Electric Hollers
 Barre Bluesroute, Monster
 
Past Tour Dates
 Sun 13 Oct Helden van Hjir - Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 12 Oct Electric Hollers - Blues & More Festival
 Concordia, Baflo
 Fri 11 Oct Marije de Vries (Programering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 11 Oct Live in 3B: Timo de Jong
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 06 Oct Electric Hollers (Finale Dutch Blues Challenge)
 Best Western Hotel De Rustende Jager, Nieuw-Vennep
 Sun 06 Oct Friese Streekmarkt - Njiske + Minke & Lucia
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Fri 04 Oct Timo de Jong
 Koffiebar Knus, Dokkum
 Fri 04 Oct Live in 3B: Jelle Mulder
 Biercafé 3B, Sneek
 Tue 01 Oct Electric Hollers (Radiospecial Bluesworld)
 Milligers, Zwolle
 Sun 29 Sep Hester Tadema (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 28 Sep Electric Hollers
 Alkmaar Blues Weekend, Alkmaar
 Fri 27 Sep Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 27 Sep Electric Hollers
 Skimmerjûn , Nijbeets
 Sun 22 Sep Amusé (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 14 Sep Njiske
 Privéfeest, Dedgum
 Sat 14 Sep Electric Hollers
 Nispen Blues , Nispen
 Sat 14 Sep Alie & Tommy
 Privéfeest, Heeg
 Fri 13 Sep Alie & Tommy (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 08 Sep Tim Tells (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 06 Sep Electric Hollers
 Privéfeest, Itens
 Sun 01 Sep Friese Streekmarkt - Tim Kamphuis + Berend Riemersma
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Sat 31 Aug Swinging Sneek: Hester Tadema & Amley Rix
 Biercafé 3B, Sneek
 Sat 31 Aug Backstage-management Visserijdagen
 Harlingen, Harlingen
 Fri 30 Aug Backstage-management Visserijdagen
 Harlingen, Harlingen
 Thu 29 Aug Electric Hollers
 DOK Festival, Harlingen
 Wed 28 Aug Vispop
 Grote Bredeplaats, Harlingen
 Sun 25 Aug Njiske (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 25 Aug Timo de Jong (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 24 Aug Bolsward Beach Toernooi - Funky Rootz
 Sportvelden, Bolsward
 Sat 24 Aug Electric Hollers - Taverne Open Air
 Taverne, Bergen
 Sat 24 Aug Timo de Jong (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Fri 23 Aug Timo de Jong (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 18 Aug Street Fighting Men
 Marktplein, Bolsward
 Sat 17 Aug Open Fryske Cocktail Kampioenschappen: Latin DJ Stan
 Marktplein, Bolsward
 Fri 16 Aug Marktplein Live! - Tuulk
 Marktplein, Bolsward
 Sat 10 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - Hayfever
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Sat 10 Aug Electric Hollers
 Waterpop, Wateringen
 Fri 09 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - Funky Rootz
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Tue 06 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - Roadhouse
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Sun 04 Aug Friese Streekmarkt - The Wedding Bells + Tom Wiegersma
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Sat 03 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - The Beatles Sessions
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Fri 02 Aug Marktplein Live! - Boaz
 Marktplein, Bolsward
 Sun 28 Jul Marije de Vries (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 28 Jul Anna Gosha (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 26 Jul Marije de Vries (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 21 Jul Flinke Zomer Favorieten
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Sat 20 Jul Electric Hollers
 Rock Your Boots, Dedemsvaart
 Sat 20 Jul Flinke Zomer Favorieten
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Fri 19 Jul Marktplein Live! - Hester Tadema
 Marktplein, Bolsward
 Thu 18 Jul Electric Hollers
 Stichting Donderdag Meppeldag, Meppel
 Thu 18 Jul Leonard Ford
 Stichting Donderdag Meppeldag, Meppel
 Sun 14 Jul Daphne van Ditshuizen (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 13 Jul Electric Hollers
 Heechsimmer Festival, Heeg
 Sat 13 Jul Electric Hollers
 Hjoed Yn It Park, Franeker
 Sat 13 Jul Farmfest Verdwaalt
 Farmfest Summerfestival, Oldetrijne
 Fri 12 Jul Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden