Fri 21 Jun Jury: Kleine Prijs van Fryslân
 Neushoorn, Leeuwarden
 Sat 22 Jun De Nacht van Bolsward
 Marktplein, Bolsward
 Sat 22 Jun 2 For The Show
 Privéfeest
 Sat 22 Jun Njiske
 Brasserie De Mallemok, Sloten
 Sat 22 Jun Electric Hollers
 Bad Billy Blue Festival, De Westereen
 Sun 23 Jun Electric Hollers
 Pagefestival, Stadskanaal
 Wed 26 Jun Marktplein Live! - Jord
 Marktplein, Bolsward
 Thu 27 Jun Singer-songwriter op donderdag: Boozeabitch
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 28 Jun Marije de Vries (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 28 Jun Njiske (Programmering)
 Music Meets Texel , Texel
 Fri 28 Jun Marktplein Live! - Singer-songwriter Festival (Jasper Schalks, Demi Knight & Tim Kamphuis)
 Marktplein, Bolsward
 Sat 29 Jun Electric Hollers
 Privéfeest
 Sat 29 Jun Njiske (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 30 Jun Ann (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 30 Jun Njiske (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 30 Jun Alie & Tommy (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 05 Jul Marktplein Live! - Aafke & Sietze
 Marktplein, Bolsward
 Sun 07 Jul Friese Streekmarkt - CECE + Jorick Lania
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Fri 12 Jul Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 13 Jul Farmfest Verdwaalt
 Farmfest Summerfestival, Oldetrijne
 Sat 13 Jul Electric Hollers
 Heechsimmer Festival, Heeg
 Sun 14 Jul Daphne van Ditshuizen (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 19 Jul Marktplein Live! - Hester Tadema
 Marktplein, Bolsward
 Sat 20 Jul Flinke Zomer Favorieten
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Sun 21 Jul Flinke Zomer Favorieten
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Sun 21 Jul Electric Hollers
 Rock Your Boots, Dedemsvaart
 Fri 26 Jul Njiske (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 27 Jul Open Fryske Cocktail Kampioenschappen: Latin DJ Stan
 Marktplein, Bolsward
 Sun 28 Jul Anna Gosha (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 28 Jul Duo Acoustique (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 02 Aug Marktplein Live! - Boaz
 Marktplein, Bolsward
 Sat 03 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - The Beatles Sessions
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Sun 04 Aug Friese Streekmarkt - The Wedding Bells
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Tue 06 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - Roadhouse
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Fri 09 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - Funky Rootz
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Sat 10 Aug Electric Hollers
 Waterpop, Wateringen
 Sat 10 Aug Sneekweek Wijde Noorderhorne - Hayfever
 Wijde Noorderhorne, Sneek
 Fri 16 Aug Marktplein Live! - Tuulk
 Marktplein, Bolsward
 Fri 23 Aug Timo de Jong (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 24 Aug Timo de Jong (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 25 Aug Timo de Jong (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 25 Aug Njiske (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Wed 28 Aug Vispop
 Grote Bredeplaats, Harlingen
 Thu 29 Aug Electric Hollers
 DOK Festival, Harlingen
 Sun 01 Sep Friese Streekmarkt - Tim Kamphuis
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Fri 06 Sep Electric Hollers
 Privéfeest, Itens
 Sun 08 Sep Tim Tells (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 13 Sep Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 14 Sep Njiske
 Privéfeest, Dedgum
 Sun 22 Sep Amusé (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 27 Sep Njiske (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 29 Sep Hester Tadema (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Tue 01 Oct Electric Hollers (Radiospecial Bluesworld)
 Milligers, Zwolle
 Sun 06 Oct Friese Streekmarkt - Hester Tadema
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Fri 11 Oct Hester Tadema (Programering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 12 Oct Electric Hollers
 Cafe de Noot, Hoogland
 Fri 25 Oct Njiske (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 26 Oct Red Hot Chilinators (Programmering)
 Badhûs, De Westereen
 Sun 27 Oct Sunny Road Show (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 02 Nov Electric Hollers (met Veldman Brothers)
 't Ukien, Kampen
 Fri 08 Nov Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 10 Nov Timo de Jong (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 22 Nov Njiske (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 24 Nov Alie & Tommy (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 24 Nov Gedda (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 30 Nov Doe Maar Na (Programmering)
 Badhûs, De Westereen
 Sun 08 Dec Sietze Bouma
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 13 Dec Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 14 Dec Boogie Night (ft. DJ Larry Cook & Dickie Power)
 Badhûs, De Westereen
 Sun 22 Dec Aafke & Sietze (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Tue 24 Dec Kerstavond met Alie & Tommy
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Thu 26 Dec Tweede kerstdag met Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 29 Dec Njiske (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 
Past Tour Dates
 Sun 16 Jun Tim Kamphuis (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 14 Jun Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Thu 13 Jun Singer-songwriter op donderdag: Pattiwael & Nanuru
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 09 Jun Marktplein Live! - Deadline
 Marktplein, Bolsward
 Sun 09 Jun Alie & Tommy (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 08 Jun Marktplein Live! - Street Fighting Men
 Marktplein, Bolsward
 Sat 08 Jun Alie & Tommy (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Fri 07 Jun Jury: Singer-songwriter contest Friesland Pop
 De Wier, Koarnjum
 Fri 07 Jun Alie & Tommy (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Thu 06 Jun Jury: Singer-songwriter contest Friesland Pop
 Museum Dr8888, Drachten
 Thu 06 Jun Njiske
 Bruiloft
 Sun 02 Jun Friese Streekmarkt - Njiske + Chris Egbers
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Fri 31 May The Beatles Sessions
 Bobjûn, Wommels
 Fri 31 May Kleintje Sneekweek: Njiske & Timo de Jong
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 26 May Anna Gosha (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 26 May Cincheta (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 25 May Leonard Ford - Klostival
 De Klos, Emmeloord
 Sat 25 May Electric Hollers (Hop! Into The Grain)
 EM2, Groningen
 Fri 24 May Markplein Live! Avond-vierdaagse met Mr Right
 Marktplein, Bolsward
 Fri 24 May Njiske (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Thu 23 May Singer-songwriter op donderdag: Berend Riemersma
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 19 May Electric Hollers
 Jazz & Blues in De Hout, Alkmaar
 Sat 18 May Electric Hollers
 Privéfeest
 Sun 12 May Ella & The Jazzcats (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 11 May Leonard Ford
 Boerderijherberg Lavandula, Marknesse
 Fri 10 May Electric Hollers
 Boothill Saloon, Amersfoort
 Fri 10 May Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 10 May The Beatles Sessions - Theatershow
 Lewinski, Sneek
 Thu 09 May Singer-songwriter op donderdag: Zippora Tieman
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 05 May Friese Streekmarkt - Timo de Jong & Annike
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Sun 05 May Electric Hollers
 Befrijdingsfestival Fryslân, Leeuwarden
 Sun 05 May Befrijdingsfestival Fryslân (Backstage-management)
 Befrijdingsfestival Fryslân, Leeuwarden
 Sun 28 Apr Hester Tadema (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 28 Apr Tuulk (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 28 Apr Ylvalie (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 27 Apr Tribute-festival Koningsdag (ABBA, CCR, The Police, Anouk & John Mayer)
 Marktplein, Bolsward
 Sat 27 Apr Electric Hollers (Koningsdagfestival)
 Poppodium Tucker, Pijnacker
 Sat 27 Apr Ylvalie (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Fri 26 Apr The Black Ravens
 BrouwDOK, Harlingen
 Fri 26 Apr Njiske (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 26 Apr Ylvalie (Programmering)
 Music Meets Texel, Texel
 Thu 25 Apr Singer-songwriter op donderdag - Annike
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 21 Apr Njiske
 De Walrus, Sneek
 Sun 21 Apr The Beatles Sessions - Theatershow
 Andledon, Den Andel
 Sat 20 Apr Electric Hollers
 Camping De Otter, Steendam
 Fri 19 Apr The Beatles Sessions - Theatershow
 Entrepotgebouw, Harlingen
 Sun 14 Apr Feedbacksessie Friesland Pop
 Tromptheater, Leeuwarden
 Sun 14 Apr Sietze Bouma (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 13 Apr Electric Hollers (Record Store Day)
 Mollema Music World, Franeker
 Fri 12 Apr Hester Tadema (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Thu 11 Apr Singer-songwriter op donderdag - Ylvalie
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 07 Apr The Beatles Sessions
 Theatercafé Hopper, Drachten
 Sun 07 Apr Electric Hollers
 Café Spider, Balk
 Sat 06 Apr Njiske
 BBQ Voetbalvereniging, Witmarsum
 Sat 06 Apr Electric Hollers
 DoDo Bluesnight, Haskerdijken
 Sun 31 Mar Marije de Vries (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 31 Mar The Beatles Sessions - Theatershow
 Dorpshuis / Café Baard, Baard
 Sat 30 Mar Electric Hollers
 Sportcafe Harmonie, Dokkum
 Sat 30 Mar Leonard Ford
 Sportcafe Harmonie, Dokkum
 Thu 28 Mar Singer-songwriter op donderdag - Oetsen de Beer
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 24 Mar Duo Acoustique (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 22 Mar Yorick van Norden & Anne Soldaat: Unsung Heroes Too
 Lewinski, Sneek
 Fri 22 Mar Njiske (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 15 Mar The Beatles Sessions - Theatershow
 Theater De Bres, Leeuwarden
 Thu 14 Mar Singer-songwriter op donderdag - Esmée
 Biercafé 3B, Sneek