Fri 03 Apr GECANCELD - Electric Hollers
 Cultuurpodium VANSLAG, Borger
 Fri 03 Apr GECANCELD - Dave Giles
 Biercafé 3B, Sneek
 Sat 04 Apr GECANCELD - Electric Hollers
 De Taverne, Bergen
 Sat 04 Apr GECANCELD - The Beatles Sessions
 Wijkbelang Westeinde, Leeuwarden
 Fri 10 Apr GECANCELD - Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 11 Apr GECANCELD - The Beatles Sessions (Theatertour)
 Question Plaza, Den Burg
 Sat 11 Apr GECANCELD - Funky Rootz
 Heerlijk Harlingen, Harlingen
 Sun 12 Apr GECANCELD - The Beatles Sessions (Theatertour)
 Andledon, Den Andel
 Mon 13 Apr GECANCELD - Jeremy Johnson
 Heerlijk Harlingen, Harlingen
 Thu 16 Apr GECANCELD - Jeremy Johnson & Marije de Vries
 Taverne, Bergen
 Fri 17 Apr GECANCELD - Jeremy Johnson
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 17 Apr GECANCELD - Electric Hollers
 Support Robin Trower - Bosuil, Weert
 Sat 18 Apr GECANCELD - Bevrijdingsfeest Bolsward
 Marktplein, Bolsward
 Sat 18 Apr GECANCELD - Herdenking 75 jaar vrijheid (YVI & Ella & Her Man)
 Broerekerk, Bolsward
 Sun 19 Apr GECANCELD - Electric Hollers
 Filmtheater Gigant, Apeldoorn
 Fri 24 Apr GECANCELD - Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 26 Apr GECANCELD - The Beatles Sessions
 Koningsnacht Fleringen, Fleringen
 Sun 26 Apr GECANCELD - Jeremy Johnson
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 26 Apr GECANCELD - Electric Hollers
 Bluesplein Koningsnacht, Groningen
 Sun 26 Apr GECANCELD - Saakje Zijlstra
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Mon 27 Apr GECANCELD - Tributefestival Koningsdag Bolsward
 Marktplein, Bolsward
 Sun 03 May GECANCELD - Jeremy Johnson
 It Flinkeboskje, Hemelum
 Tue 05 May GECANCELD - Electric Hollers
 Bevrijdingsfestival Leeuwarden, Leeuwarden
 Tue 05 May GECANCELD - Rock 'n Roll / Rockabilly-festival
 Marktplein, Bolsward
 Fri 08 May GECANCELD - Leonard Ford
 Café 't Keerpunt, Spijkerboor
 Fri 08 May GECANCELD - Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 08 May GECANCELD - The Beatles Sessions (Theatershow)
 Theater de Binding, Zuid Scharnewoude
 Sat 09 May GECANCELD - The Beatles Sessions (Theatertour)
 Lewinski, Sneek
 Sun 10 May GECANCELD - The Beatles Sessions (Theatertour)
 Het Rode Hert, Roderwolde
 Fri 15 May GECANCELD - Jelle Mulder
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 22 May GECANCELD - Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 22 May GECANCELD - Robin IJzerman
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 23 May GECANCELD - Electric Hollers
 Graspop Festival, Baflo
 Sat 23 May GECANCELD - Robin IJzerman
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 24 May GECANCELD - Electric Hollers
 Eindeloos, Emmeloord
 Sun 24 May GECANCELD - Robin IJzerman
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 30 May GECANCELD - Electric Hollers
 Barre Bluesroute, Monster
 Sun 31 May GECANCELD - Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 31 May GECANCELD - Teddy Jr.
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 07 Jun Timo de Jong
 Bij Jacobus, Zeerijp
 Fri 12 Jun Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 19 Jun Timo de Jong
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 20 Jun Timo de Jong
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 21 Jun Timo de Jong
 Music Meets Texel, Texel
 Fri 26 Jun Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 28 Jun Amley Rix
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 28 Jun Tim Tells
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 04 Jul Electric Hollers
 Cool Festival, Heerhugowaard
 Fri 10 Jul Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 24 Jul Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 26 Jul Duo Mellow
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 31 Jul Njiske
 Music Meets Texel, Texel
 Sat 01 Aug Njiske
 Music Meets Texel, Texel
 Sun 02 Aug Njiske
 Music Meets Texel, Texel
 Fri 14 Aug Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sat 22 Aug Electric Hollers
 Culemborg Blues, Culemborg
 Sun 30 Aug Hester Tadema
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 05 Sep Electric Hollers
 Under The Milkyway, Huissen
 Fri 11 Sep Electric Hollers - Support Danny Bryant
 Manifesto, Hoorn
 Sun 27 Sep Marije de Vries
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 09 Oct Leonard Ford
 Hotel De Lindeboom, Den Burg
 Sat 10 Oct Leonard Ford
 Hotel De Lindeboom, Den Burg
 Sat 24 Oct Boogie Night (ft. DJ Larry Cook & Dickie Power)
 Badhûs, De Westereen
 Sun 25 Oct Hester Tadema
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 06 Nov Njiske
 Besloten feest, Hitzum
 Sun 15 Nov The Beatles Sessions (Theatertour)
 Theater de Beun, Heiloo
 Sun 29 Nov Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 27 Dec Hester Tadema
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 
Past Tour Dates
 Sun 29 Mar GECANCELD - Duo Acoustique
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 29 Mar GECANCELD - Marije de Vries
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 28 Mar GECANCELD - CéCé
 Het Veerhuys, Bolsward
 Fri 27 Mar GECANCELD - Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 27 Mar GECANCELD - Electric Hollers
 Hotel- restaurant Het Wapen van Drenthe, Roden
 Fri 27 Mar GECANCELD - The Beatles Sessions (Theatertour)
 Theater De Bres, Leeuwarden
 Fri 20 Mar GECANCELD - Electric Hollers
 Boothill Saloon, Amersfoort
 Sat 14 Mar GECANCELD - Electric Hollers
 Eetcafe De Kalkwieke, Dedemsvaart
 Sat 14 Mar GECANCELD - The Beatles Sessions
 Vos Avis Sur La Beatles Night, Frankrijk
 Fri 13 Mar Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 13 Mar Tim Kamphuis
 Biercafé 3B, Sneek
 Sat 07 Mar Teddy Jr. (Support Michelle David & The Gospel Sessions)
 Neushoorn, Leeuwarden
 Sat 07 Mar Electric Hollers
 't Ukien, Kampen
 Sat 29 Feb Electric Hollers
 Bluestour Groningen, Groningen
 Sat 29 Feb JWP
 Het Veerhuys, Bolsward
 Fri 28 Feb Dick Postma
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 28 Feb Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 28 Feb Electric Hollers - Releaseshow
 Neushoorn, Leeuwarden
 Sun 23 Feb Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 23 Feb Tim Tells
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Fri 21 Feb Electric Hollers
 Noardewyn Live (TV&Radio), Leeuwarden
 Fri 21 Feb Songs That Linger
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 14 Feb Jelle Mulder
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Fri 14 Feb Njiske
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 14 Feb Electric Hollers
 Blues Delft - Steck, Delft
 Fri 07 Feb Tobias Bader
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 02 Feb Berend Riemersma
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Sun 02 Feb Leonard Ford
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Sun 02 Feb Timo de Jong
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Sun 02 Feb The Beatles Sessions
 Muziek bij de Buren, Sneek
 Fri 31 Jan Electric Hollers
 RTV1, Stadskanaal
 Fri 31 Jan Ray Gibson
 Biercafé 3B, Sneek
 Sun 26 Jan Tim Kamphuis
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 26 Jan Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 25 Jan Boogie Night
 Het Veerhuys, Bolsward
 Sat 25 Jan Electric Hollers
 Momfest, Veghel
 Sat 25 Jan The Beatles Sessions (Theatertour)
 Het Patershuis Bolsward, Bolsward
 Fri 24 Jan Marije de Vries
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 19 Jan The Beatles Sessions (Theatertour)
 Het Patershuis Bolsward, Bolsward
 Fri 17 Jan Berend Riemersma
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 10 Jan Tom Wiegersma
 Biercafé 3B, Sneek
 Fri 10 Jan Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Mon 06 Jan Sietze Bouma
 Besloten Feest, Leeuwarden
 Wed 01 Jan Sietze Bouma
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sun 29 Dec Njiske (Programmering)
 BELEEF-LAUWERSOOG.NL | CAMPING LAUWERSOOG | HET BOOZE WIJF | LAUWERSOOG WATER EVENTS, Lauwersoog
 Sat 28 Dec Jackal Jack
 Het Veerhuys, Bolsward
 Fri 27 Dec Live in 3B: Tim Kamphuis
 Biercafé 3B, Sneek
 Thu 26 Dec Tweede kerstdag met Hester Tadema
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Tue 24 Dec Kerstavond met Alie & Tommy
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 22 Dec Aafke & Sietze (Programmering)
 Grand Hotel Post-Plaza, Leeuwarden
 Sun 22 Dec Blauwpoort Darts - Singletoernooi
 cafe/bar Blauwpoort, Bolsward