Fri 26 Oct Prive evenement
 A`DAM TOREN, Amsterdam
 Sat 03 Nov Besloten evenement
 WORLDHOTEL WINGS, Rotterdam
 Fri 09 Nov Besloten evenement
 OCEAN DIVA ORIGINAL, Amsterdam
 Thu 22 Nov Besloten evenement
 FOKKER TERMINAL, Den-Haag
 Fri 30 Nov ONZE BORREL
 OCEAN DIVA ORIGINAL, Amsterdam
 Fri 07 Dec Private event
 AL BUSTAN PALACE, A RITZ-CARLTON HOTEL, Sultanate of Muscat
 Thu 13 Dec Besloten evenement
 ONBEKEND, Onbekend
 Fri 14 Dec Besloten evenement
 STRANDZUID, Amsterdam
 Thu 20 Dec Besloten evenement
 GEMEENTEHUIS RIDDERKERK, Ridderkerk
 Mon 31 Dec NYE Party Muscat - Oman
 AL BUSTAN PALACE, A RITZ-CARLTON HOTEL, Sultanate of Muscat
 Thu 10 Jan Besloten evenement
 NBC CONGRESCENTRUM, Nieuwegein
 Sun 09 Jun DEINING AAN ZEE
 , Castricum
 Sat 15 Jun Openbaar evenement
 HAARLEMMERMEERSE BOS, Hoofddorp